اخبار و اطلاعیه ها

  آخرین اخبار
  آخرین اخبار آخرین اخبار
 • آخرین نمازهای انوشیروان ارجمند+عکس
  انوشیروان ارجمند (زاده 27 مهر 1320 در زاهدان) برادر بزرگتر داریوش ارجمند بازیگر ایرانی است. همچنین وی پدر برزو ارجمند و بهار ارجمند بازیگران ایرانی است. از اواخر دهه 40 به عنوان بازیگر و کارگردان تئاتر در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد. وی 23 آذر 1393 به دلیل سکته قلبی در بیمارستان پارسیان تهران درگذشت.
 • هت تریک کاپیتان پرسپولیس در آفریقای جنوبی / تیم رده سیزدهم شش تایی شد
  خبرگزاری پانا: تیم ملی ایران در آخرین بازی تدارکاتی خود در آفریقای جنوبی مقابل تیم رده سیزدهمی شش تایی شد.
 • خادم: هدایتی برای کمک به پرسپولیس توقعی ندارد/مهم ترین نیاز پرسپولیس جذب منابع مالی است
  گروه ورزشی، معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: هدایتی برای کمک مالی به باشگاه پرسپولیس هیچ توقعی نداشته است. به گزارش بولتن نیوز، امیررضا خادم در گفت وگو با رادیو ورزش درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به مسائلی که پیش آمده مسئولیت نقل و انتقالات و همچنین حق امضا به علی طاهری نایب رئیس هیأت مدیره واگذار شده است. این کار برای این انجام شده که پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بدون مشکل به کار خود ادامه دهد. وی درباره اینکه گفته می شود حسین هدایتی قرار است دوباره در سطح مدیریت به باشگاه ...
 • زندگی در تهران ماهی چند ؟
  قدس مدعی شد: تهران پر هزینه ترین شهر ایران شناخته شد.  بر اساس آخرین آمار مرکز آمار ایران در سال 1392، تهران با متوسط هزینه زندگی دو میلیون و 280 هزار تومان برای هر خانوار، پرهزینه ترین شهر ایران است.
 • بازیکن برزیلی پرسپولیس در راه تهران
  امیررضا خادم در گفت وگو با رادیو ورزش درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به مسائلی که پیش آمده مسئولیت نقل و انتقالات و همچنین حق امضا به علی طاهری نایب رئیس هیأت مدیره واگذار شده است.
 • خداحافظی جبارزاده با آخرین فرماندار احمدی نژاد
  صراط: در پی برخی اخبار غیررسمی از جابه جایی و تغییر برخی فرمانداران استان آذربایجان شرقی، فرماندار سراب این موضوع را تایید و گفت: تصمیماتی در این زمینه و انتقال اینجانب به اهر گرفته شده است . وی خاطرنشان کرد: خود را سرباز نظام و کشور می داند و هر کجا که باشد ذره ای از خدمتگزاری به مردم غافل نخواهد ماند . این گزارش حاکی است برخی گمانه زنی ها از احتمال انتصاب فرماندار فعلی خداافرین به عنوان فرماندار جدید سراب حکایت دارد . با این حال باید منتظر ماند تا ...
 • خلاصه دروس

  خلاصه دروس

  خلاصه درس اقتصاد کشاورزی دانلود بصورت PDF (حجم 1.87 مگابایت)


  خلاصه درس زبان تخصصی دانلود بصورت PDF (حجم 8.64 مگابایت)

   


  خلاصه درس اصول بیمه دانلود بصورت PDF (حجم 1.34 مگابایت)

   


  خلاصه درس مدیریت مزرعه + پرسشنامه دانلود بصورت PDF (حجم 1.22 مگابایت)

   


  خلاصه درس اقتصاد توسعه دانلود بصورت PDF (حجم 1.05 مگابایت)

  9

  اوقات شرعی

  آخرین کتاب تالیف شده

  مولف: دکتر محمدحسین کریم